Stojánek na mobil Supermarine Spitfire

Originální dřevěný stojan na mobil pro fanoušky letadla Supermarine Spitfire.

249 Kč 205,79 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem
Můžeme doručit do:
17.7.2024
Možnosti doručení
Stojánek na mobil Supermarine Spitfire
stojanek na mobil supermarine spitfire
Novinka Úprava na přání
Originální zboží
Originální zboží
Vše navrhujeme a vyrábíme sami.
Možnost úpravy
Individuální úpravy
Možnost zakázkové úpravy zboží.

Detailní popis produktu

Patříte mezi fanoušky letectví a hledáte originální český stojánek na mobil? V ateliéru Hapík jsme pro vás vymysleli a vyrobili dřevěný držák na mobil, doplněný detailně zpracovaným letadlem Supermarine Spitfire.

 

Těžko najít nějakou větší leteckou legendu, než britský Supermarine Spitfire. Legendární stíhačka Spitfire, sloužící ve službách  RAF, měla spolu s Hurricany zásadní podíl při bitvě o Británii. Ve druhé světové válce na ní sloužila i řada československých pilotní es, jako byli František Fajtl nebo František Peřina. Spitfire ale nebyl jen smrtící protivník pro letadla Luftwaffe, svou pověst a srdce fanoušků letectví si získalo i díky své úžasné ladné siluetě a neskutečně melodickému zvuku motoru Merlin.

  

Pokud mezi fanoušky legendárního Spitfire patříte i vy, tak vám nabízíme jedinečnou možnost vlastnit tento jedinečný stojan na mobil, ozdobený právě stíhačkou Supermarine Spitfire.

 

Náš letecký stojánek na mobil je v části držící mobil široký 9 cm a je tedy dostatečně velký a stabilní, aby udržel jakýkoliv mobil. Ve spodní části stojánku s letadlem Supermarine Spitfire je i otvor pro nabíjecí kabel, který umožňuje mobil či tablet na stojánku bez problémů dobíjet. Samotný kabel přitom bude při nabíjení ukrytý za leteckým sloganem „Vzduch je naše moře“.

 

Stojánek je vyrobený je kvalitní překližky a dodáván bez povrchové úpravy v přirozené barvě dřeva. To vám dává možnost výběru, zda necháte dřevo  přirozeně „stárnout“, nebo zda stojánku sami dáte nějakou povrchovou úpravu podle vlastního vkusu. Ať už zvolíte vosk, mořidlo nebo nějakou barvu, tak bude výsledek jistě perfektní a jedinečný.

 

Upozorňujeme, že stojánek je dekorace pro fanoušky letectví a ne dětská hračka. Při normálním používání vám může stojánek sloužit bez poškození dlouhá léta, při nešetrném zacházení se stojánkem ale může dojít k poškození jemných částí letadla. Díky použitému materiálu se dá ale i takové poškození snadno opravit pomocí lepidla.

 

Stojánky si vyrábíme sami a není problém je individuálně upravit na přání. Pokud byste chtěli mít na stojánku místo názvu letadla například nějaké jmenování, tak takovou změnu uveďte do popisu objednávky.

Kategorie: Dekorace
Šířka stojánku: 9 cm
Délka letadla: 11 cm

Originální zboží, navrhnuté a vyrobené v ateliéru Hapík.