Stojánek na mobil pro fanoušky Wifi a internetu

Originální dřevěný stojan na mobil s nápisem „Domov je tam, kde máš heslo k Wifi“

199 Kč 164,46 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem
Můžeme doručit do:
24.6.2024
Možnosti doručení
Stojánek na mobil pro fanoušky Wifi a internetu
stojanek na mobil wifi domov
Novinka
Originální zboží
Originální zboží
Vše navrhujeme a vyrábíme sami.
Možnost úpravy
Individuální úpravy
Možnost zakázkové úpravy zboží.

Detailní popis produktu

Patříte mezi lidi, kteří milují svět internetu a jsou téměř neustále on-line? Nebo hledáte originální dárek na Vánoce pro někoho, pro koho je internet doslova nezbytná podmínka k přežití? Pokud máte zároveň i smysl pro humor a nadsázku, tak se vám jistě bude líbit náš originální dřevěný stojánek na mobil s nápisem „Domov je tam, kde máš heslo k Wifi“.

 

 

Náš wifi stojánek na mobil je v široký 9 cm a je tedy dostatečně velký a stabilní, aby udržel jakýkoliv mobil. Část, o na kterém stojí mobil, má na sobě speciální protiskluzový vzor, aby mobil bezpečně stál. Ve spodní části stojánku je i otvor pro nabíjecí kabel, který umožňuje mobil či tablet na stojánku bez problémů dobíjet.

 

Stojánek je vyrobený je kvalitní překližky a dodáván bez povrchové úpravy v přirozené barvě dřeva. To vám dává možnost výběru, zda necháte dřevo  přirozeně „stárnout“, nebo zda stojánku sami dáte nějakou povrchovou úpravu podle vlastního vkusu. Ať už zvolíte vosk, mořidlo nebo nějakou barvu, tak bude výsledek jistě perfektní a jedinečný.

Kategorie: Dekorace
Šířka stojánku: 9 cm
Výška stojánku: 11 cm

Originální zboží, navrhnuté a vyrobené v ateliéru Hapík.