Stojánek na mobil Lavočkin La-7

Originální dřevěný stojan na mobil pro fanoušky letadla Lavočkin La-7.

 
249 Kč 205,79 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem
Můžeme doručit do:
17.7.2024
Možnosti doručení
Stojánek na mobil Lavočkin La-7
stojanek na mobil lavockin la 7
Novinka Úprava na přání
Originální zboží
Originální zboží
Vše navrhujeme a vyrábíme sami.
Možnost úpravy
Individuální úpravy
Možnost zakázkové úpravy zboží.

Detailní popis produktu

Patříte mezi fanoušky letectví a hledáte originální český stojánek na mobil? V ateliéru Hapík jsme pro vás vymysleli a vyrobili dřevěný držák na mobil, doplněný detailně zpracovaným letadlem Lavočkin La-7.

 

Letadlo Лавочкин Ла-7 rozhodně patří mezi letecké legendy druhé světové války. Jeho konstruktér Semjon Lavočkin odvedl při návrhu skvělou práci a jeho „Lavočka“ měla mezi sovětskými piloty skvělou pověst. Létali na ní taková letecká esa, jako byli Ivan Nikitovič Kožedub nebo Alexandr Pokryškin. Lavočkin La-7 ale také patřil do výzbroje 1. a 2. stíhacího pluku 1. československé smíšené letecké divize v SSSR, kde na ní pod vedením podplukovníka Budína létali naši piloti.

 

Legendární pilotní eso I. N. Kožedub dokonce jako jediný spojenecký pilot druhé světové se svou La-7 sestřelil i revoluční německý proudový letoun Messerschmitt Me 262 „Schwalbe“. Po skončení druhé světové války sloužily Lavočky sloužily i v československém letectvu.

  

Pokud patříte mezi fanoušky legendární Lavočky i vy, tak vám nabízíme jedinečnou možnost vlastnit tento jedinečný stojan na mobil, ozdobený právě stíhačkou Lavočkin La-7.

 

Náš letecký stojánek na mobil je v části držící mobil široký 9 cm a je tedy dostatečně velký a stabilní, aby udržel jakýkoliv mobil. Ve spodní části stojánku s letadlem Lavočkin La-7 je i otvor pro nabíjecí kabel, který umožňuje mobil či tablet na stojánku bez problémů dobíjet. Samotný kabel přitom bude při nabíjení ukrytý za leteckým sloganem „Vzduch je naše moře“.

 

Stojánek je vyrobený je kvalitní překližky a dodáván bez povrchové úpravy v přirozené barvě dřeva. To vám dává možnost výběru, zda necháte dřevo  přirozeně „stárnout“, nebo zda stojánku sami dáte nějakou povrchovou úpravu podle vlastního vkusu. Ať už zvolíte vosk, mořidlo nebo nějakou barvu, tak bude výsledek jistě perfektní a jedinečný.

 

Upozorňujeme, že stojánek je dekorace pro fanoušky letectví a ne dětská hračka. Při normálním používání vám může stojánek sloužit bez poškození dlouhá léta, při nešetrném zacházení se stojánkem ale může dojít k poškození jemných částí letadla. Díky použitému materiálu se dá ale i takové poškození snadno opravit pomocí lepidla.

 

Stojánky si vyrábíme sami a není problém je individuálně upravit na přání. Pokud byste chtěli mít na stojánku místo názvu letadla například nějaké jmenování, tak takovou změnu uveďte do popisu objednávky.

Kategorie: Dekorace
Šířka stojánku: 9 cm
Délka letadla: 12 cm

Originální zboží, navrhnuté a vyrobené v ateliéru Hapík.