Stojánek na mobil na vybarvení ve stylu pixel art

Milujete staré hry s hrubou „pixelovou“ grafikou? Ať už jde o staré hry se Super Mariem, Sonicem, hry ze starých 8 a 16 bitových počítačů nebo třeba novodobý Minecraft, tak přesně pro vás máme originální stojánek na mobil, který si sami můžete namalovat podle své oblíbené hry.

199 Kč 164,46 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem
Můžeme doručit do:
17.7.2024
Možnosti doručení
Stojánek na mobil na vybarvení ve stylu pixel art
stojanek na mobil pixel art
Novinka Tip
Originální zboží
Originální zboží
Vše navrhujeme a vyrábíme sami.
Možnost úpravy
Individuální úpravy
Možnost zakázkové úpravy zboží.

Detailní popis produktu

Pokud hledáte originální stojánek ve stylu starých her, tak si ho buď můžete někde koupi... a nebo rovnou sami udělat. Stačí vám k tomu jen náš stojánek na mobil se šablonou pro vybarvování pixelů v rastru 16 x 16 pixelů a sada fixů. Vše ostatní je už na vaší fantazii a šikovnosti!
 
 
 
 

Čísla 16 x 16, případně 8 x 8, zná každý fanda starých her. Ať už jde o hry s postavičkou šikovného instalatéra Maria a jeho bratra Luigiho, s rychlým ježkem Sonicem, s nenasytnou kuličkou Pacmanem nebo rovnou celý moderní hranatý světa Minecraftu, tak toto rozlišení je prostě základ. Nyní může být i základ vašeho jedinečného stojánku na mobil.

Náš tvůrčí stojánek pro vaši tvorbu s malováním jednotlivých barevných pixelů je široký 9 cm a je tedy dostatečně velký a stabilní, aby udržel jakýkoliv mobil. Ve spodní části stojánku je i otvor pro nabíjecí kabel, který umožňuje mobil či tablet na stojánku bez problémů dobíjet. Stojánek je vyrobený je kvalitní překližky a dodáván bez povrchové úpravy v přirozené barvě dřeva, díky čemu k jeho vybarvení nepotřebujete žádné speciální vybavení. Na rastr 16 x 16 bodů vám stačí úplně obyčejné fixy.

Kostičkový rastr není na dřevu pouze vytištěn, ale je přímo vypálen do hloubky - kolem každé kostičky je tedy malá prohlubeň. Díky tomu je vybarvování velmi snadné a ani děti se nemusí bát, že budou přetahovat při barvení jednotlivých políček.

 Jako inspiraci k vybarvování stojánku můžete použít například následující obrázky ve stylu hry Minecraftinspirace-vybarveni-hra-minecraftFanoušci her s Mariem si mohou stojánek vybarvit například takto:inspirace-vybarveni-mario

Můžete ale úplně popustit uzdu své fantazii a stojánek namalovat jak budete chtít. Historie počítačových her má tisíce hrdinů, kteří si takové zvěčnění na vašem stojánku na mobil jistě zaslouží.

 

  

Poznámka: tato dřevěná kostka není oficiálním licencovaným výrobkem Minecraft, Microsoft, Mojang Studios ani Nintendo a neporušuje jejich autorská práva. Není to oficiální trojrozměrná omalovánka Minecraft, ale je jen na vás, zda jí vybarvíte v jejich stylu, nebo jí dáte zcela jinou podobu ve stylu „pixel art“. Nebo si z toho můžete klidně namalovat velkou kostku na hraní Člověče, nezlob se. Je to na vás!

Kategorie: Dekorace
Šířka stojánku:: 9 cm
Výška stojánku: 11 cm
Rastr k vybarvení: 16 x 16 bodů

Originální zboží, navrhnuté a vyrobené v ateliéru Hapík.