Stojánek na mobil Aero L-39 Albatros

Originální dřevěný stojan na mobil pro fanoušky letadla Aero L-39 Albatros.

249 Kč 205,79 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem
Můžeme doručit do:
17.7.2024
Možnosti doručení
Stojánek na mobil Aero L-39 Albatros
stojanek na mobil aero l 39 albatros
Novinka Úprava na přání
Originální zboží
Originální zboží
Vše navrhujeme a vyrábíme sami.
Možnost úpravy
Individuální úpravy
Možnost zakázkové úpravy zboží.

Detailní popis produktu

Patříte mezi fanoušky letectví a hledáte originální český stojánek na mobil? V ateliéru Hapík jsme pro vás vymysleli a vyrobili dřevěný držák na mobil, doplněný detailně zpracovaným letadlem Aero L-39 Albatros.

 

Letadlo Aero L-39 Albatros je mezinárodní legendou a jednoznačnou ikonou československého a následně českého leteckého průmyslu. Albatros, navazující na přecházející velmi úspěšný L-29 Delfín naučil po celém světě létat tisíce pilotů stíhaček a dodnes je součástí výzbroje některých armád. Tento elegantní proudový podzvukový cvičný letoun z Aero Vodochody, který navrhl šéfkonstruktér Ing. Jan Vlček, je prostě srdeční záležitost každého českého fanouška letadel.

 

Pokud mezi fanoušky legendárního Albatrosu patříte i vy, tak vám nabízíme jedinečnou možnost vlastnit tento jedinečný stojan na mobil, ozdobený právě „stíhačkou“ L-39 Albatros.

 

Náš letecký stojánek na mobil je v části držící mobil široký 9 cm a je tedy dostatečně velký a stabilní, aby udržel jakýkoliv mobil. Ve spodní části stojánku s letadlem Aero L-39 Albatros je i otvor pro nabíjecí kabel, který umožňuje mobil či tablet na stojánku bez problémů dobíjet. Samotný kabel přitom bude při nabíjení ukrytý za leteckým sloganem „Vzduch je naše moře“.

 

Stojánek je vyrobený je kvalitní překližky a dodáván bez povrchové úpravy v přirozené barvě dřeva. To vám dává možnost výběru, zda necháte dřevo  přirozeně „stárnout“, nebo zda stojánku sami dáte nějakou povrchovou úpravu podle vlastního vkusu. Ať už zvolíte vosk, mořidlo nebo nějakou barvu, tak bude výsledek jistě perfektní a jedinečný.

 

Upozorňujeme, že stojánek je dekorace pro fanoušky letectví a ne dětská hračka. Při normálním používání vám může stojánek sloužit bez poškození dlouhá léta, při nešetrném zacházení se stojánkem ale může dojít k poškození jemných částí letadla. Díky použitému materiálu se dá ale i takové poškození snadno opravit pomocí lepidla.

 

Stojánky si vyrábíme sami a není problém je individuálně upravit na přání. Pokud byste chtěli mít na stojánku místo názvu letadla například nějaké jmenování, tak takovou změnu uveďte do popisu objednávky.

Kategorie: Dekorace
Šířka stojánku: 9 cm
Délka letadla: 13 cm

Originální zboží, navrhnuté a vyrobené v ateliéru Hapík.