Silueta letadla Aero L-39 Albatros

Legendární cvičný proudový letoun Aero L-39 Albatros jako originální bytová dekorace.

399 Kč 329,75 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem
Můžeme doručit do:
24.6.2024
Možnosti doručení
Silueta letadla Aero L-39 Albatros
silueta l 39 albatros
Novinka Úprava na přání
Originální zboží
Originální zboží
Vše navrhujeme a vyrábíme sami.
Možnost úpravy
Individuální úpravy
Možnost zakázkové úpravy zboží.

Detailní popis produktu

Letadlo Aero L-39 Albatros je mezinárodní legendou a jednoznačnou ikonou československého a následně českého leteckého průmyslu. Albatros, navazující na přecházející velmi úspěšný L-29 Delfín naučil po celém světě létat tisíce pilotů stíhaček a dodnes je součástí výzbroje některých armád. S L-39 létají letecké akrobatické skupiny, závodí se s nimi na rychlostních závodech a ve svém soukromém hangáru má Albatrosy i řada majetných milovníků létání. Nebýt Albatrosů, tak by nevznikl film Top Gun a jednou si v něm dokonce zachránil život i sám tajný agent 007 James Bond. A navíc je prostě krásný.

 

Tento elegantní proudový podzvukový cvičný letoun z Aero Vodochody, který navrhl šéfkonstruktér Ing. Jan Vlček, je prostě srdeční záležitost každého českého fanouška letadel. Pokud mezi ně patříte i vy, tak vám nabízíme jedinečnou možnost si tímto originálním zpracováním letadla Aero L-39 Albatros ozdobit svůj byt, kancelář nebo dílnu.

 

Siluetu letadla L-39 Albatros jsme v ateliéru Hapík namalovali a vyrobili přesně podle technických nákresů, díky čemuž nadchne i znalce letectví, pro které je důležitá maketovost a přesnost. Díky své moderní eleganci, jemnému designu a kráse čistého přírodního dřeva dokáže ale Albatros udělat radost i mnohé ženě, která by jinak proti dekoraci s leteckou tematikou v obývacím pokoji mohla vznášet lehké námitky.

 

Samotný model „stíhačky“ L-39 Albatros je dlouhý 473 mm a vysoký 180 mm, což odpovídá zhruba měřítku 1:25. Vyrobený je z jediného kusu kvalitní překližky a je možné ho postavit na stůl nebo poličku pomocí dodávaného designového stojánku, který navíc obsahuje i základní technické údaje letadla. Model letadla je do stojánku pouze postaven, kdykoliv ho z něj můžete vyjmout a prohlédnout si každý detail. Díky šikovně zvolenému vyvážení siluety může Albatros na stojánku bez použití lepidla buď klidně stát jako letišti, ale může mít i zvednutý předek jako při startu nebo přistání.

 

Letadlo Aero L-39 Albatros ale může posloužit i jako skvělá dekorace na zeď. Můžete ho na ní připevnit například pomocí oboustranné lepící pásky nebo ho zavěsit na hřebíček či háček. Díky použité překližce je letadlo velmi lehké, takže ho v interiéru na stěně bez problémů udrží i kvalitní lepící páska. Připevňovací materiál není součástí balení, ale s tím si každý milovník letadel jistě poradí a letadlo připevní na stěnu podle svého zvyku.

 

Překližka, ze které je Albatros vyrobený, je bez povrchové úpravy. Dekorace je dodávána pouze v barvě čistého přírodního dřeva. Siluetu letadla si můžete vystavit ve stavu v jakém je a nechat dřevo přirozeně „stárnout“, ale můžete si zvolit i libovolnou povrchovou úpravu a model si do konečné podoby upravit podle svého vkusu. Ať už zvolíte vosk, mořidlo nebo nějakou barvu, tak bude výsledek jistě perfektní a jedinečný.

 

Tyto letecké dekoraci vyrábíme sami a není problém je individuálně upravit na přání. Pokud byste například chtěli jinou velikost letadla, speciální text na stojánek nebo nějakou úpravu samotného letadla, tak nás neváhejte kontaktovat a určitě se domluvíme.

Kategorie: Dekorace
Délka letadla: 47 cm

Originální zboží, navrhnuté a vyrobené v ateliéru Hapík.