Silueta letadla Zlín Z-50LS

Legendární československé akrobatické letadlo jako elegantní dekorace.

399 Kč 329,75 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem
Můžeme doručit do:
17.7.2024
Možnosti doručení
Silueta letadla Zlín Z-50LS
letadlo zlin z50
Novinka Úprava na přání
Originální zboží
Originální zboží
Vše navrhujeme a vyrábíme sami.
Možnost úpravy
Individuální úpravy
Možnost zakázkové úpravy zboží.

Detailní popis produktu

Akrobat Zlín Z-50 není jen československou, ale doslova celosvětovou leteckou legendou. Jde totiž o první sériově vyráběný speciální akrobatický letoun na světě, který v rukou špičkových pilotů opakovaně dokazoval své kvality na řadě leteckých soutěžích.


Piloti Ivan Tuček nebo Petr Jirmus se na něm stali i mistry světa v letecké akrobacii, Petr Jirmus dokonce několikrát.  A přestože výroba tohoto skvělého československého letadla z Moravanu Otrokovice s americkým motorem Lycoming začala již v roce 1976, tak své schopnosti dokazuje na nebi dodnes.

 

Tato ikona československého leteckého průmyslu si prostě zaslouží, abyste si jím nejeden fanda letectví vyzdobit svůj byt, kancelář nebo dílnu. Siluetu letadla Zlín Z-50LS jsme v ateliéru Hapík namalovali a vyrobili přesně podle technické dokumentace, díky čemuž nadchne i znalce letectví, pro které je důležitá maketovost a přesnost. Díky svým sportovním úspěchům, elegantnímu designu a kráse čistého přírodního dřeva dokáže ale tato Padesátka udělat radost i mnohé ženě, která by jinak proti dekoraci s leteckou tematikou v obývacím pokoji mohla vznášet lehké námitky.

 

Samotný model akrobatického letadla Zlín Z-50LS je dlouhý 420 mm a vysoký 175 mm, což odpovídá zhruba měřítku 1:16. Vyrobený je z jediného kusu kvalitní překližky a je možné ho postavit na stůl nebo poličku pomocí dodávaného designového stojánku, který navíc obsahuje i základní technické údaje letadla. Model letadla je do stojánku pouze postaven, kdykoliv ho z něj můžete vyjmout a prohlédnout si každý detail.

 

Letadlo Zlín Z-50LS ale může posloužit i jako skvělá dekorace na zeď. Můžete ho na ní připevnit například pomocí oboustranné lepící pásky nebo ho zavěsit na hřebíček či háček. Díky použité překližce je letadlo velmi lehké, takže ho v interiéru na stěně bez problémů udrží i kvalitní lepící páska. Připevňovací materiál není součástí balení, ale s tím si každý milovník letadel jistě poradí a letadlo připevní na stěnu podle svého zvyku.

 

Překližka, ze které je vyrobený letoun Z-50 je bez povrchové úpravy, dekorace je dodávána pouze v barvě čistého přírodního dřeva. Siluetu letadla si můžete vystavit ve stavu v jakém je a nechat dřevo přirozeně „stárnout“, ale můžete si zvolit i libovolnou povrchovou úpravu a model si do konečné podoby upravit podle svého vkusu. Ať už zvolíte vosk, mořidlo nebo nějakou barvu, tak bude výsledek jistě perfektní a jedinečný.

 

Tyto letecké dekoraci vyrábíme sami a není problém je individuálně upravit na přání. Pokud byste například chtěli jinou velikost letadla, speciální text na stojánek nebo nějakou úpravu samotného letadla, tak nás neváhejte kontaktovat a určitě se domluvíme.

Kategorie: Dekorace
Délka letadla: 42 cm

Originální zboží, navrhnuté a vyrobené v ateliéru Hapík.