Silueta letadla Avia B-534

Legendární český dvouplošník Avia B-534 jako originální bytová dekorace.

399 Kč 329,75 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem
Můžeme doručit do:
17.7.2024
Možnosti doručení
Silueta letadla Avia B-534
silueta avia b 534
Novinka Tip Úprava na přání
Originální zboží
Originální zboží
Vše navrhujeme a vyrábíme sami.
Možnost úpravy
Individuální úpravy
Možnost zakázkové úpravy zboží.

Detailní popis produktu

Letadlo Avia B-534 z doby, kdy vzduch ještě patřil dvouplošníkům a v naší zemi platilo heslo „Vzduch je naše moře!“, zná určitě každý milovník československého letectví.

 

Tento elegantní dvouplošník, který navrhl šéfkonstruktér František Novotný, dodnes mnozí pokládají za naše nejhezčí letadlo. Pokud mezi ně patříte i vy, tak vám nabízíme jedinečnou možnost si tímto originálním zpracováním letadla Avia B-534 ozdobit svůj byt, kancelář nebo dílnu.

 

Siluetu letadla Avia B-534 jsme v ateliéru Hapík namalovali a vyrobili přesně podle nákresů stroje Avia B-534 IV. verze, díky čemuž nadchne i znalce letectví, pro které je důležitá maketovost a přesnost. Díky své historické eleganci, jemnému designu a kráse čistého přírodního dřeva dokáže ale tato Avia udělat radost i mnohé ženě, která by jinak proti dekoraci s leteckou tematikou v obývacím pokoji mohla vznášet lehké námitky.

 

Samotný model dvouplošníku Avia B-534 je dlouhý 420 mm a vysoký 200 mm, což odpovídá zhruba měřítku 1:20. Vyrobený je z jediného kusu kvalitní překližky a je možné ho postavit na stůl nebo poličku pomocí dodávaného designového stojánku, který navíc obsahuje i základní technické údaje letadla. Model letadla je do stojánku pouze postaven, kdykoliv ho z něj můžete vyjmout a prohlédnout si každý detail.

 

Letadlo Avia B-534 ale může posloužit i jako skvělá dekorace na zeď. Můžete ho na ní připevnit například pomocí oboustranné lepící pásky nebo ho zavěsit na hřebíček či háček. Díky použité překližce je letadlo velmi lehké, takže ho v interiéru na stěně bez problémů udrží i kvalitní lepící páska. Připevňovací materiál není součástí balení, ale s tím si každý milovník letadel jistě poradí a letadlo připevní na stěnu podle svého zvyku.

 

Překližka, ze které je vyrobená Avia B-534 je bez povrchové úpravy, dekorace je dodávána pouze v barvě čistého přírodního dřeva. Siluetu letadla si můžete vystavit ve stavu v jakém je a nechat dřevo přirozeně „stárnout“, ale můžete si zvolit i libovolnou povrchovou úpravu a model si do konečné podoby upravit podle svého vkusu. Ať už zvolíte vosk, mořidlo nebo nějakou barvu, tak bude výsledek jistě perfektní a jedinečný.

  

Tyto letecké dekoraci vyrábíme sami a není problém je individuálně upravit na přání. Pokud byste například chtěli jinou velikost letadla, speciální text na stojánek nebo nějakou úpravu samotného letadla, tak nás neváhejte kontaktovat a určitě se domluvíme.

Kategorie: Dekorace
Délka letadla: 42 cm

Originální zboží, navrhnuté a vyrobené v ateliéru Hapík.