Dřevěný anděl se symbolem srdce pro štěstí

Originální anděl ze dřeva, vysoký 15 cm.

149 Kč 123,14 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem
Můžeme doručit do:
17.7.2024
Možnosti doručení
Dřevěný anděl se symbolem srdce pro štěstí
andel vyrezavany
Tip
Originální zboží
Originální zboží
Vše navrhujeme a vyrábíme sami.
Možnost úpravy
Individuální úpravy
Možnost zakázkové úpravy zboží.

Detailní popis produktu

Originální dřevěný andílek, který nejen na Vánoce přinese do domu štěstí.


Andílek, nebo chcete-li andělka, je vyrobený z kvalitní přírodní překližky. I při výšce 15 cm je při postavení je velmi stabilní, protože stojí jak na své "sukni", tak se zároveň opírá i o konce velkých bohatě vyřezávaných křídel.

Anděl je dodáván "rozebraný" jako dva samostatné kusy, které se do sebe snadno zasunou. To usnadňuje jejich bezpečné posílání, nenáročné skladování a zjednodušuje vám to i případné malování. Oba díly můžete po sestavení slepit běžným lepidlem (Herkules, vteřinové lepidlo...), ale drží pohromadě i bez slepení.

Díky použití přírodní překližky je na vás, zda této dekoraci z ateliéru Hapík necháte původní vzhled čistého dřeva, nebo si jí podle vlastního vkusu nabarvíte. Andělu skvěle sluší bílá nebo zlatá barva, ale do moderního interiéru můžete klidně použít třeba i černou nebo červenou barvu.

Pokud dřevěného andílka necháte namalovat děti, tak mohou použít tolik barev pastelek, fixů, vodovek nebo temper, kolik jen budou chtít. Anděl může mít řadu využití, může dělat nejenom dekoraci na Mikuláše nebo doplnit vánoční výzdobu vašeho bytu, ale  pokud patříte třeba mezi fanoušky legendárního sci-fi seriálu Pán času (Doctor Who), můžete si z mírumilovných andělíčků udělat klidně děsivé "plačící anděle z Monsu". Prostě, fantazii se meze nekladou.

Originální zboží, navrhnuté a vyrobené v ateliéru Hapík.