Koňská podkova pro štěstí

Originální podkova pro štěstí s hlavou koně, vysoká 15 cm.

199 Kč 164,46 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem
Můžeme doručit do:
17.7.2024
Možnosti doručení
Koňská podkova pro štěstí
Originální zboží
Originální zboží
Vše navrhujeme a vyrábíme sami.
Možnost úpravy
Individuální úpravy
Možnost zakázkové úpravy zboží.

Detailní popis produktu

Originální dřevěná podkova pro štěstí.


Každému se hodí trošku štěstí navíc. Podle dávné tradice je jeden ze způsobů, jak se zajistit trošku štěstí navíc, právě koňská podkova. Můžete si jí ozdoby sami svůj byt či firmu, může to být ale i skvělý dárek na Vánoce nebo narozeniny. 

Samotné vlastnictví podkovy ale nestačí. Kdo si jí dá obloukem nahoru, tomu naopak štěstí vypadne a ztratí se! To se vám ale s dřevěnou podkovou z ateliéru Hapík stát nemůže. Tuhle podkova se dává obloukem dolů a o vaše štěstí se díky tomu spolehlivě postará. :-)

Dřevěná podkova je včetně hlavy koně vyrobena z několika vrstev kvalitní přírodní překližky. Je vysoká 15 cm a už při výrobě jsme jí vybavili očkem pro zavěšení na stěnu. Můžete si jí ale samozřejmě i jen někam opřít nebo položit.

Podkova je dodávána v původním dekoru dřeva. Můžete si jí nechat v této podobě, nebo si jí sami udělat povrchovou úpravu podle svého přání. Můžete na ní použít bezbarvý lak, lazuru na dřevo nebo jakékoliv barvy, které rádi používáte. A pokud máte děti, můžete jim nechat podkovu s koněm nechat pomalovat vodovkami, temperami, nebo třeba fixy.

Originální zboží, navrhnuté a vyrobené v ateliéru Hapík.