Kostka na vybarvení ve stylu Minecraft

Dřevěná kostka jako originální trojrozměrná omalovánka, kterou si mohou fanoušci her typu Minecraft nebo Super Mario vybarvit ve stylu „pixel art“, tedy jako počítačovou grafiku, složenou z velkých čtverečků.

199 Kč 164,46 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem
Můžeme doručit do:
17.7.2024
Možnosti doručení
Kostka na vybarvení ve stylu Minecraft
kostka pixel art 16x16 px
Novinka Tip
Originální zboží
Originální zboží
Vše navrhujeme a vyrábíme sami.
Možnost úpravy
Individuální úpravy
Možnost zakázkové úpravy zboží.

Detailní popis produktu

Máte doma malého či velkého milovníka Minecraftu nebo populárních „skákaček“ Super Mario od firmy Nintendo? Máme tu něco, co je možná na chvíli odtrhne od monitorů a přiměje je vzít do ruky fixy a začít malovat!
 

Minecraft i Super Mario jsou svým způsobem velmi zvláštní hry. I v dnešní době, kdy se producenti her snaží o co nejrealističtější grafiku ve hrách, se jim daří dosahovat velkého úspěchu s pravým opakem. Minecraft je celý složený z hranatých kostek s hrubou rastrovou grafikou o rozlišení 16 x 16 bodů, Super Mario si často dokonce vystačí jen s texturami a sprajty o velikosti 8 x 8 bodů. Kouzlo těchto her je totiž v něčem úplně jiném, že dokonalé omračující realistické grafice. Důležitější je pro ně hratelnost - což miliony věrných fanoušků bez ohledu na věk, pohlaví či vzdělání maximálně oceňují.

Tyto hry dokazují, co se dá udělat z jednoduchých kostek. Z kostek, jako je právě tato naše dřevěná omalovánka, nejen pro fandy Minecraftu...

Máme pro vás velkou kostku o rozměru 6 x 6 x 6 centimetrů. Kostka je přesně vyrobená z překližky, díky čemu je i přes svou velikost velmi lehká a i dětem se bude při malování dobře držet. Zároveň je i velmi pevná a nehrozí, že by se v dětských rukou nějak poškodila. Na každé straně krychle je laserem vytvořen rastr 16 x 16 malých kostiček - tedy úplně stejně, jako to má i originální Minecraft.

 vybarvovani-kostka

 

Stačí proto jen si vzít fixy, vybrat si ve své oblíbené hře zajímavý motiv a začít vybarvovat podle čehokoliv, co se vám v Mineraftu líbí. Kostičkový rastr není na dřevu pouze vytištěn, ale je přímo vypálen do hloubky - je tam tedy malá prohlubeň. To malým i velkým umělcům zjednoduší vybarvování, protože jim to pomůže při snaze nepřetáhnout při vybarvování.

 Jako inspiraci k vybarvování kostky můžete použít například následující obrázky pro vybarvení ve stylu hry Minecraftinspirace-vybarveni-hra-minecraftFanoušci her s Mariem si mohou kostku vybarvit například takto:inspirace-vybarveni-mario

 

Kostku dodáváme nesestavenou. Všech šest stěn do sebe přesně zapadá ve stylu puzzle a s jejich sestavením si s pomocí rodičů poradí i menší děti. K zajištění stěn vám bude stačit jakékoliv lepidlo na dřevo či papír - například populární a tradiční Herkules. Kostka drží pohromadě i bez lepidla, nicméně pro nejlepší výsledek doporučujeme spoje slepit.

Proč kostku dodáváme nesestavenou? Dává vám to možnost zvolit si, jak jí budete vybarvovat!

  • Můžete nejdříve jednotlivé stěny vybarvit a slepit až potom. Bude se vám to možná trošku lépe vybarvovat a nebude hrozit, že při vybarvování jedné stěny omylem počmáráte jinou stranu.
  • Můžete ale také kostku nejdříve slepit a vybarvit až v kuse. Dá vám to lepší představu o tom jak kterou stranu vybarvit a bude se vám to možná při vybarvování lépe držet.

Navíc u nesložené kostky nehrozí, že se poškodí při přepravě k vám. Pokud ale nechcete kostku slepovat, tak nám to napište do poznámky a my vám jí bez příplatku slepíme a pošleme už hotovou! Barvení ale bude i tak na vás.

  

Poznámka: tato dřevěná kostka není oficiálním licencovaným výrobkem Minecraft, Microsoft, Mojang Studios ani Nintendo a neporušuje jejich autorská práva. Není to oficiální trojrozměrná omalovánka Minecraft, ale je jen na vás, zda jí vybarvíte v jejich stylu, nebo jí dáte zcela jinou podobu ve stylu „pixel art“. Nebo si z toho můžete klidně namalovat velkou kostku na hraní Člověče, nezlob se. Je to na vás!

Kategorie: Hry a hračky
Velikost kostky: 6 x 6 x 6 cm
Rastr pro vybarvení: 16 x 16 bodů na každé straně

Originální zboží, navrhnuté a vyrobené v ateliéru Hapík.