Hrací figurky pro stolní hry: myši

Sada čtyř originálních dřevěných herních figurek ve tvaru myší pro hraní stolních her.

79 Kč 65,29 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem
Můžeme doručit do:
17.7.2024
Možnosti doručení
Hrací figurky pro stolní hry: myši
figurka detail mys
Novinka
Originální zboží
Originální zboží
Vše navrhujeme a vyrábíme sami.
Možnost úpravy
Individuální úpravy
Možnost zakázkové úpravy zboží.

Detailní popis produktu

Milujete myši a máte rádi stolní hry?

Baví vás hrát s rodinou nebo kamarády stolní hry, ale nudí vás klasické kulaté plastové figurky? To chápu. Nás doma to s nimi také nebaví...

Právě proto jsem navrhl a vyrobil originální dřevěné herní figurky, které můžete využít pro širokou škálu stolních her. Figurky myší se hodí jako zajímavé rozšíření absolutní české herní klasiky „Člověče, nezlob se!“ , ale pravý milovník myší si s nimi může užít hromadu zábavy u jakékoliv jiné stolní hry, kde se používají figurky.

Figurky při hraní Člověče, nezlob se!

Možná se vám zdají hrací figurky příliš velké, ale nebojte. Pokud máte klasicky velkou stolní hru a nikoliv jen miniaturní „cestovní“ variantu, tak se figurky na hrací desku vejdou bez problémů. Základna všech typů figurek má průměr 18 mm a jak vidíte na fotografiích, tak bez problémů pasuje i na klasickou a relativně malou herní desku hry „Člověče“.

Díky tomu, že jsou figurky myší daleko vyšší a širší než tradiční kulaté figurky, tak se o hodně lépe berou do ruky všem, od nejmenších dětí až po babičky a dědečky. Velká základna a plochý tvar figurkám navíc dává velkou stabilitu, takže se na rozdíl od klasických figurek nebudou neustále někam kutálet.

Detail hracích figurek

Přestože jsou figurky bohatě vyřezávané uvnitř, tak jsou i velmi pevné. Nemusíte se proto bát, že by se při neopatrné manipulaci dětí nějak zlomily. Jejich pevnost a okolnost vás naopak velmi překvapí. Přesto ale upozorňuji, že s ohledem na velikost by si s nimi neměly hrát bez dozoru děti mladší 3 let.

Figurky z ateliéru Hapík ale nejsou jen o zábavě při hraní, ale i o zábavě při malování. Figurky myší jsou dodávány bez povrchové úpravy, jen v barvě čistého dřeva. Je pouze na vás, jak si figurky vybarvíte. K barvení můžete použít jakoukoliv barvu, co se ve vaší domácnosti najde a s čím se vám a vašim dětem dobře maluje. Klidně můžete použít úplně obyčejné vodovky, tempery nebo akrylové barvy. Nebo třeba i fixy.

Malování figurek pomocí vodových barev

Barvení figurek kromě vaší fantazii záleží i na tom, jakou hru s nimi budete hrát. Pokud to budou hry typu „Člověče, nezlob se!“, ve kterých hraje jeden hráč čtyřmi figurkami, tak si pravděpodobně celou sadu vybarvíte jednou barvou. Pokud s nimi chcete hrát hry typu „Dostihy a sázky“ nebo „Monopoly“, kde každý hráč hraje jen jednu figurku, tak si asi budete chtít každou figurku vybarvit jinak.

Jedna sada figurek obsahuje 4 kusy myší.

Na hraní her typu „Monopoly“ vám tedy stačí jedna sada pro čtyři hráče, pro hraní „Člověče“ potřebuje každý hráč vlastní sadu. Sady můžete samozřejmě libovolně kombinovat, bez ohledu na motiv mají všechny stejně velkou základnu a dají se použít na stejné herní desce. Díky tomu může mít jeden hráč jako figurky třeba myši, další koně a další traktory.

Nabarvené herní figurky

Pokud se rozhodnete, že bude každý hráč hrát s jiným motivem figurky, tak je nemusíte ani natírat a můžete hrát s nimi v čistě přírodním vzhledu dřeva. Není ani žádný problém, pokud se při hraní zkombinují dřevěné figurky myší spolu s klasickými kulatými figurkami.

Ať už si nakonec vyberete jakoukoliv barvu pro svou myš, tak vám přeju do hry hodně štěstí a ať vyhraje ten lepší! ;-)

 

Upozorňuji, že sada obsahuje pouze figurky a je určena k doplnění vašich stávajících oblíbených stolních her. Součástí balení herních figurek není žádná hrací deska!

Kategorie: Hry a hračky
Materiál: překližka
Počet figurek v sadě: 4ks

Originální zboží, navrhnuté a vyrobené v ateliéru Hapík.