Halloweenský svícen ve tvaru netopýra

Roztomilý svícen ve tvaru netopýra na čajovou svíčku. Výška svícnu 15 cm, šířka 23 cm.

249 Kč 205,79 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem
Můžeme doručit do:
17.7.2024
Možnosti doručení
Halloweenský svícen ve tvaru netopýra
Originální zboží
Originální zboží
Vše navrhujeme a vyrábíme sami.
Možnost úpravy
Individuální úpravy
Možnost zakázkové úpravy zboží.

Detailní popis produktu

Originální svícen, ideální doplněk nejen na Halloween.


Hledáte zajímavou dekoraci, pomocí které si můžete zpestřit dekoraci k Halloweenu? Netopýří svícen od ateliéru Hapík může být přesně to, co potřebujete. Může být zároveň běžným doplňkem do dětského pokoje nebo obýváku, ale po vložení čajové svíčky se promění ve „strašidelného netopýra“, kterému svítí oči i zuby a který kolem sebe vrhá „děsuplné“ stíny. Prostě něco, co budou vaše děti milovat!

Netopýr je celý vyroben z překližky a je určený k použití běžné čajové svíčky. Celý svícen je vyroben tak, aby byl zároveň dostatečně stabilní a zároveň aby bez problémů vydržel žár malé hořící svíčky. Přesto je ale po jeho zapálení nezbytné, stejně jako u jakékoliv jiné svíčky, zachovávat opatrnost a od zapáleného svícnu se nevzdalovat. Nebo pokud chcete mít jistotu, tak můžete samozřejmě místo klasické hořící čajové svíčky použít čím dál populárnější malou elektrickou LED čajovou „svíčku“.

Svícen ve tvaru strašidelně roztomilého netopýra je vyroben z několika vrstev kvalitní přírodní překližky. Je poměrně velký, jeho šířka je zhruba 23 cm a vysoký cca 15 cm. Součástí svícnu je i dostatečně bytelný stojánek, aby netopýr mohl bezpečně stát a nehrozilo jeho samovolné převrácení se zapálenou svíčkou. Přesto ale nejde o žádnou hračku pro nejmenší děti.

Svícen je dodáván v původním dekoru dřeva. Můžete si ho nechat v této podobě, nebo ho sami nabarvit podle svého vkusu. Jistě by mu slušela černá barva, ale s troškou fantazie může mít i jakýkoliv jiný vzhled. K barvení je možné použít bezbarvý lak, lazuru na dřevo nebo jakékoliv barvy, které rádi používáte. Děti mohou bez omezení nabarvit netopýra například pomocí vodovek, temper nebo běžných fixů.

Originální zboží, navrhnuté a vyrobené v ateliéru Hapík.